Wspomnienia z wakacji

    W takie zimne, jesienne popołudnie miło powspominać ciepłe słoneczne lato… Eh…:).

Zacznę może od tego, dlaczego od dawna nie było od nas żadnych wieści. 
remont
Mimo, że zdjęcie słabej jakości,
to widać kto się przy remoncie najbardziej napracował

Wpłynęło na to kilka spraw, ale głównie pisanie i obrona pracy magisterskiej oraz remont na stancji. Remont w prawdzie troszkę trwał, ale za to efekt jest zacny (tylko kudełki Aresa trochę  się kłębią na nowych panelach – mimo częstego odkurzania). Miło się mieszka w wyremontowanym świeżo odmalowanym mieszkanku. Właśnie odmalowanym… Zagnijcie
kto przy tym malowaniu dzielnie pomagał… ;D
mgr1

     Praca magisterska…obrona tytułu magistra biotechnologii…na wydziale Biologii i Biotechnologii UWM… No niby nie do końca kierunek związany z moimi zwierzęco-piso-behawioralno-psychologicznymi zainteresowaniami… a jednak… ;). Swoją pracę magisterską przygotowywałam w Instytucie Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w Jastrzębcu (pod Warszawą). Analizowałam w niej wpływ pewnych genów na pracę węchową psów policyjnych szkolonych w Zakładzie Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach. Jak to pięknie można połączyć przyjemne z pożytecznym… :).

     Po krótkim tłumaczeniu troszkę wspomnień z wyprawy nad jezioro Kortowskie.

Plan był prosty – popływać, a że wielkich upałów nie było wybraliśmy rowerek wodny :).P1040553

Ares nie był do końca zdecydowany, zwłaszcza podczas wskakiwania na pokład, jednak po chwili zupełnie wyluzował i wygodnie się usadowił.

P1040545
P1040535 P1040539
Ponieważ rejs dla Areska za męczący nie był, trzeba było go przed powrotem do domu trochę rozruszać. Pobiegaliśmy, więc trochę po plaży i aportowaliśmy „z wody”. Ares jak zwykle „opanierował” się w piasku i dopiero wtedy (mokry, brudny i szczęśliwy 😉 ) mógł wrócić do domu :).

P1040562

P1040564

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nisza dla zwierząt

4 Comments

  1. Praca ma się rozumieć obroniona pozytywnie:) Tytuł pięknie brzmi, ale nic z tego nie rozumiem, bo pewnie za mądre dla mnie:) Gratulacje 🙂

  2. No pięknie! Ja ze swoim psem też ciągle w wakacje gdzieś wybywam. To cudowne zwierze i nie mam serca trzymać go w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.