Twórcze zakończenie roku

Kilka ostatnich tygodni roku upłynęło nam bardzo twórczo. Jeszcze w listopadzie Aresik stworzył trzy obrazy w tym dwa ze specjalną dedykacją. 
Jako pierwsze powstało dzieło „Kolory jesieni”. Obraz powstał od tak, z nudów, bo dawno nie malowaliśmy i chyba(?) całkiem nieźle udało nam się oddać klimat przedstawionej na mim pory roku. 
Jesien

Kolejne dzieła powstały ze specjalną urodzinową dedykacją. Pierwsze – „Brązowo – Brązowe”  stworzyliśmy z okazji urodzin mojej mamy. Podczas jego powstawania „ciocia” Ania Woźniakowska pomagał nam w dokumentacji (Dziękujemy! :*) i dzięki temu mogliśmy, wraz z obrazem, podarować zdjęcie twórcy i jego asystentki podczas pracy :). 

Brąz 1Brąz 4

Brąz 3
Następnie powstało dzieło bardzo słoneczne, ciepłe i kolorowe – czyli takie jak osoba, dla której powstało. Z okazji urodzin Lideczki – extremamy – najbardziej barwnej, radosnej, extremalnej osoby, jaką znam powstał obraz „Wschód słońca”.
Sloneczny 3

Sloneczny 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Sloneczny 1

 

W grudniu Aresik stworzył obraz na specjalne zamówienie naszej koleżanki Kasi poznanej podczas kursu zawodowego „treser psów”.  Mamy nadzieję, że dzieło dotarło na Śląsk w stanie nienaruszonym i będzie się podobało :).
DSC_0314
Również w grudniu powstał zupełnie inny twór – w wykonaniu, którego udział mieli tym razem tylko ludzie – „niszowe” NAKLEJKI!! :D. W związku z ich powstaniem dziękujemy Ani Woźniakowskiej – za pomoc przy tworzeniu projektu, i KOLORowance za produkcję :).

Zapi

sz

Zapisz

Zapisz

Nisza dla zwierząt

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.